O nás

Spoločnosť ALLINMARKET s. r. o. bola založená v roku 1993 ako obchodná firma a jej hlavnou podnikateľskou činnosťou je sprostredkovanie predaja potravín medzi výrobnými spoločnosťami a konečným spotrebiteľom. Spočiatku ponúkala tradičné výrobky prevažne slovenského a českého pôvodu typické pre dopyt slovenského trhu, no spolu s rozvojom potravinárskeho priemyslu rozširovala svoj sortiment o celé rady výrobkov zahraničných spoločností aj nových domácich výrobných subjektov.

V súčasnosti je naša spoločnosť schopná uspokojiť potreby konzervatívnych zákazníkov orientovaných na tradičné výrobky, zákazníkov obľubujúcich v oblasti nákupu potravín malé experimenty, ale i zákazníkov očakávajúcich výrobky najlepšej kvality. Cieľom našej spoločnosti totiž nie je len spokojný zákazník, ale spokojný slovenský zákazník, a tomu prispôsobuje svoju marketingovú aktivitu. Sústredíme sa na lokálny trh a snaží sa čo najlepšie spoznať slovenského zákazníka a ponúknuť mu požadovaný tovar. Okrem svojich vlastných ôsmich  maloobchodných prevádzok zásobujeme tovarom aj viac než 260 miestnych podnikateľských subjektov v bližšom či vzdialenejšom okolí Kežmarku, Popradu a Starej Ľubovne.

Spoločnosť ALLINMARKET s. r. o. nie je gigantickou spoločnosťou ničiacou miestny trh, práve naopak, zachovala si rodinný ráz podnikania dodnes. A z tohto dôvodu dokážeme svoju činnosť lepšie prispôsobiť požiadavkám väčšinových zákazníkov aj marginalizovaným skupinám zákazníkov.

Uvedomuje svoju závislosť na slovenskom lokálnom zákazníkovi, preto sa snažíme prispôsobovať svoj sortiment individuálnym potrebám každého časového obdobia miestneho trhu. Uvedomujeme si, že Vy ste budúcnosťou pre našu spoločnosť.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.