Export

Naša firma sa zameriava na export potravín a nápojov, s osobitným zameraním na pivo, do piatich európskych krajín – Švajčiarsko, Lotyšsko, Írsko, Poľsko a Českú republiku. Naším cieľom je prinášať tieto kvalitné produkty z našej domoviny do zahraničia a spĺňať očakávania našich zákazníkov vo vybraných destináciách.

Snažíme sa vybudovať stabilné vzťahy s našimi dodávateľmi, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom najlepšie produkty na trhu. Sme hrdí na to, že naše pivo, potraviny a nápoje predstavujú našu kultúru a kvalitu, ktorú chceme zdieľať so svetom.

Naši skúsení pracovníci pracujú neúnavne na tom, aby sme zabezpečili, že naše produkty sú dostupné pre každého, kto si ich želá, a že naše služby sú spoľahlivé a rýchle. Spoločne s našimi partnermi v týchto krajinách sa snažíme vytvoriť most medzi našou domovinou a týmito krajinami prostredníctvom skvelých produktov, ktoré ponúkame.

V našej firme veríme v kvalitu, spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka. Sme radi, že môžeme prispieť k šíreniu našich produktov do Švajčiarska, Lotyšska, Írska, Poľska a Česka a tešíme sa na budúce úspechy a rast našej spoločnosti v týchto krajinách.

Prezrite si náš aktuálny leták plný skvelých produktov za výhodné ceny

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať